MORMT2

Server Adı :

MORMT2

Zorluk : Orta
Discord Adresi : Discord Adresi
Facebook Adresi : Facebook Adresi
Durum : Sunucu Açık
E.Tarihi : 2020-06-14 16:49:00
Puan : 0 Oy

Pvp Server Tanıtımı

Merhaba! MorMt2 dünyasına hoş geldin! Bu serverda diğer PVP'lerde yaşanan sorunları ve hataları baz alarak ilerledik ve gördüğümüz tüm sorunları düzelttik. 

Eşsiz bir MMO-RPG deneyimi seni bekliyor! En ufak ayrıntıları düşünerek oyuncunun keyif almasını oyunda her dakikanın ve her LV'in sistematik bir şekilde ilerlemesini sağladık. 

Gelişmeye her zaman devam edecek olan oyunumuz seni tam anlamıyla etkisi altına alacak. MorMt2'nin sana vaat ettiği şeylerden biri de bu. 

10 yıla yaydığımız Metin2 PVP tecrübemiz ve araştırmalarımızda her zaman oyuncuların düşüncelerini dikkate aldık ve MorMt2'yi oluşturduk. 

Aslında MorMt2 sana keyifli bir oyun hizmeti sağlamak için doğdu diyebiliriz. Artık bugda kalmak ya da exp kaybetmek yok hatta çok sık karşılaştığın log probleminizi de ortadan tamamen kaldırdık.

Bu konuda fazlasıyla iddialıyız. Her şeyi oyunu rahat bir şekilde oynaman için yeniden tasarladık. MorMt2 hatalar tekrar yaşanmasın fikriyle ortaya çıktığı için kendini sürekli güncellemeye devam edecek bir oyun. 

"Daha iyiye nasıl ulaşabilirim?" diye soruyorsan doğru yerdesin. Günlük hayatında Türkiyenin bilindik firmalarında Yazılım Uzmanı olarak çalışan Uzman GM kadromuz ile sana 7/24 profesyonel hizmet sunuyoruz. 

Aklına takılan sorularda ya da oyunda yaşayabileceğin herhangi bir problemde her zaman sana yardımcı olamayı sadece ilk gün bu yazıyı okurken değil her an iletişim kurabilir olmayı hedefliyoruz. 

Çünkü; hatalardan yola çıktık ve gelişimimizi bu şekilde sürdürüyoruz. MorMt2 ekibi olarak sana kaliteli bir oyun hizmeti sunmak için daima senin görüşlerini dikkate alacağız. 

Biz oyuncusuna önem veren ve oyuncusunun görüşlerini dikkate alan bir oluşumuz. Sana ve senin görüşlerine sadık olmaya gayret edeceğiz. Gün geçtikçe daha da kaynaşıp aile olacağız. 

Hadi! Ne duruyorsun? Ailemize katılmak için daha fazla bekleme. Katıl aramıza!

http://www.mormt2.com/