★ Metin2LİTE ★ ÇOK YAKINDA.. [65-250] ★ DETAYLI TANITIM EKLENECEKTİR.

Server Adı :

★ Metin2LİTE ★ ÇOK YAKINDA.. [65-250] ★ DETAYLI TANITIM EKLENECEKTİR.

Zorluk : Orta
Discord Adresi : Discord Adresi
Facebook Adresi : Facebook Adresi
Durum : Sunucu Açık
E.Tarihi : 2020-05-01 01:44:36
Puan : 0 Oy

Pvp Server Tanıtımı

ORTA EMEK HEYECANI METİN2LİTE'DE BAŞLIYOR


Metin2 pvp tarihinde bir dönem başlıyor. 65-250 orta emek heyecanı metin2lite'de tatlanıcak. Soluksuz heyecan, Yeni nesil oyun yapısı ve bir çok özellik yeni nesil serverimizde birleşti. Farm metin2 emek serverler arasında kalan ve o an ki özlemi, tutkuyu aratmayan yeni nesil bir sistem artık sizlerle. Kusursuz lonca oluşturabilecek, takım arkadaşlarınızla oynamaktan keyif alabileceğiniz bir soluksuz serüven.

Metin2Lite kendinden ödün vermeyen, oyuncularına bir oyuncu gözüyle değil bir misafir gözüyle bakan ve ağırlayan bir oyun yapısı olmuştur. Bu markanın altında ki her bir birey bu markanın bir oyuncusu değil misafiridir. Siz değerli misafirlerimize elbette metin2 pvp serverler arasında bu zevkli ortamda birleştirmenin gurununu yaşıyoruz. Biz bu gururu yaşatırken misafirlerimizin en değerli şekilde keyif alması için elimizden geleni yapıyoruz. Ayrıca en iyi şekilde sunucular barındırıp kesintisiz oyun keyfi yaşatıyoruz. Üstelik toplamda 1000 TL Ödül veriyoruz. Sizde şimdi macera'ya ortak olmaya ne dersiniz?

Metin2 pvp serverleri arasında sizlere yeterli güveni veriyoruz. Editsiz oyun yapısı ile siz değerli misafirlerimize eşit rekabet oranı sağlıyoruz. En iyi olduğumuzun garantisini ancak oyuna girince oyunun tadını alınca anlayacaksınız. Bununla kalmayıp en iyi serverler listenin başında geliyoruz. İşimiz gücümüz siz değerli misafirlerimiz. Kasılmalık tam bir farm yapısı ile metin2 serverleri arasında exp oranlarına en iyi şekilde sahip olan files her zaman tercih edilen metin2 seçenekleri arasındadır. Biz en iyi sunucular ve en iyi oyun yapısı ile sizlerin karşısına heyecanlı soluksuz bir serüven koyuyoruz. Sizde bu serüvene ortak olmak için hemen kayıt ol ve heyecan dolu dakikaları en iyi oyun yapısı ile keşfet.