Metin2 Pvp Serverlar Karakter Satın Almak Güvenilir Mi?

Metin2 Pvp Serverlar Karakter Satın Almak Güvenilir Mi?

Merhabalar, bu yazımızda sizlere Metin2 Pvp Server larda karakter satın alma konusuna değineceğiz. Biliyorsunuz ki Metin2 Pvp Serverler kural olarak Metin2 TR sunucusuna göre daha esnektir. Bu nedendendir ki Metin2 TR sunucusunda karakter satın aldığınız da var olan banlanma riskiniz, Metin2 Pvp Serverlerde daha düşüktür. Ancak bu noktada önemli olan ''Metin2 hesap satın almak istiyorum'' dediğiniz andan itibaren izleyeceğiniz yoldur.

Biz pvpler.net yönetimi olarak bu konuda sizlere itemler.com'u öneriyoruz. İtemler.com kullanıcı dostu arayüzü ve sunmuş olduğu %100 güvenli alışveriş ortamı sayesinde Metin2 Pvp Server hesap satın almak isteyen kullanıcılara büyük fırsat sunuyor.

 İtemler.com üzerinden yapacağınız alışverişlerde satın almış olduğunuz karaktere ait ücreti ödediğiniz anda bakiyeniz, itemler.com'un %100 güvenli para havuzuna aktarılır. Ta ki siz karakteri teslim aldığınıza onay verene kadar bu tutar satıcının bakiyesine eklenmez. Bu şekilde hem alıcının hem de satıcının hakları korunmuş olur.

İşte bu nedendendir ki biz pvpler.net yönetimi olarak, alışverişlerinizi, metin2 karakter alım satımlarınızı mutlaka -eğer alışveriş yaptığınız kişiyi gerçek hayatta tanımıyorsanız- itemler.com üzerinden yapmanızı tavsiye ediyoruz. Güvenli alışveriş ortamı kadar satılık hesap çeşitliliği sayesinde de uğradığınıza mutlaka değecek bir adres: itemler.com .