Metin2  PVP Server Tercih Ederken Uygulanması Gereken Altın Kurallar

Metin2  PVP Server Tercih Ederken Uygulanması Gereken Altın Kurallar

Yeni bir Metin2 pvp server oynamaya başlamadan önce o serverda geçireceğiniz keyifli vakitler adına  o server'ın ne derece güvenilir olduğuna da dikkat etmeniz gerekmektedir. Güvenli server derken kast etmek istediğimiz anlamlar; şeffaflık, uzun ömürlülük, adaletli oyun gibi kavramlardır. Peki bir Metin2 Pvp Server'ın güvenilir olup olmadığını nasıl anlayabiliriz. İşte bunu anlayabilmeniz açısından uygulamanız gereken bir kaç yöntem.

1. Server'ın Facebook Sayfasını İnceleyin

Oyuna başlamadan önce, başlamayı düşündüğünüz server'ın resmi Facebook hesabına girip gönderilerin etkileşimini kontrol etmeniz yararınıza olacaktır. Facebook sayfasının beğenileri, gönderilere atılan yorum ve likelar aktifliği tespit etmeniz konusunda size yardımcı olacaktır.

Ancak çok fazla yorum beğeni vs. içermesi tek başına bir anlam ifade etmez. Gönderilerin altındaki yorumların tamamı oyuna yönelik şikayetlerden de oluşuyor olabilir.

2. Online Sayısı

Bir çok oyuncu yeni bir Metin2 Pvp Server a başlamadan önce serverın online sayısına dikkat etmektedir. Çünkü online sayısı yüksek olan Metin2 Pvp Serverler oyunculara daha rekabetçi ve daha keyifli  bir oyun ortamı sunmaktadır. Ancak kimi Metin2 Pvp Serverler websitelerinde kullanıcıları aldatmak ve oyuna çekmek amacıyla online sayısını olduğundan çok daha yüksek gösterebilir. (25 online yerine 2500 şeklinde gibi.) Bu tür aldatmacalara kanmamak için yapabileceğiniz en iyi şey oyunu indirip maplerde ve şehirlerde gezerek gözlem yapmanız olacaktır. Oyunu indirerek kotanızdan feragat etmek istemiyorsanız üzülmeyin. Artık Youtube'da neredeyse tüm Metin2 Pvp Serverlar'ın inceleme videosu bulunmakta.

3.Server'ın Sunucu Sözleşmesi

Kimi Metin2 Pvp Serverler  websitelerinde, kullandıkları sunucuyu kaç senelik olarak kiraladığını kanıtlayan belgeyi sunmaktadır oyuncularına. Uzun süreli sunucu kiralayan Metin2 Pvp Server'ların kapanma riskinin diğerlerine göre oldukça düşük olduğunu da unutmayınız.

 

4. Pvpler.net

Pvpler.net yayına girdiği tarihten günümüze kullanıcılarına binlerce Metin2 Pvp Server arasından en iyisini seçme şansı tanımaktadır. Pvpler.net, oynamaya karar vereceğiniz Metin2 Pvp Server'ın güvenilirliği konusunda sizlerle ciddi fikirler verebilir. Sitemiz üzerinden Metin2 Pvp Server ilanlarını inceleyebilirsiniz. Yorum ve oylama sayısı yüksek olan Metin2 Pvp Serverler her zaman daha güvenli bir oyun ortamı sunmaktadır.