Metin2 Pvp Server Sahipleri İçin Tanıtım Modelleri

Metin2 Pvp Server Sahipleri İçin Tanıtım Modelleri

Günümüzde birçok metin2 pvp server mevcut. Bunlardan bazıları kalıcılığı yakalayabilirken bir çoğu tarihin karanlık sayfalarına karışarak yok oluyor Peki Metin2 pvp server sahipleri olan sizler ne tür tanıtım modellerini uygulayarak serverınızın oyuncu kitlesini arttırabilirsiniz?

 

1. Pvpler.net

Pvpler.net, pvp server tanıtımı yapmak isteyenler için mutlaka tercih edilmesi gereken, oldukça aktif ve büyük bir pvp server tanıtım platformudur. Server sahibi olun ya da olmayın, oynamakta olduğunuz serverın oyuncu kitlesinin artmasını ve böyle büyük bir pvp server tanıtım platformunda yer almasını istiyorsanız, sitemizde bulunan ''server ekle'' kutucuğuna tıklayıp, server ayrıntılarını yazarak tanıtımını ücretsiz bir şekilde yapabilirsiniz. Unutmayın kaliteli Metin2 pvp serverler, pvplet.net'in adil platformunda mutlaka hak ettiği ilgi ve alakayı toplayacaktır. Ayrıca Metin2 Pvp Server'ınızın tanıtımının daha çok kişiye ulaşmasını istiyorsanız sitemiz üzerinde bulunan oldukça avantajlı banner reklam paketlerinden satın alarak Metin2 Pvp Server rekabetinde rakiplerinize karşı oldukça büyük avantaj elde edebilirsiniz.

 

2. İtemler.com

İtemler.com, Türkiye'nin en büyük item,e-pin, karakter vs. satış platformu olma yolunda emin adımlarla yürürken siz değerli Metin2 pvp server sahiplerini İtemler.com'un avantajlı reklam paketlerinden faydalanarak Metin2 pvp server ına güç katmaya davet ediyoruz. İtemler.com'un avantajlı reklam paketlerinden satın adlığınız taktirde, Metin2 Pvp Server'ınızın oyuncu kitlesinin ciddi şekilde artmasını sağlayabileceğiniz gibi Metin2 Pvp Server'ınıza statü ve prestij de sağlamış olacaksınız. Unutmayın, İtemler.com sadece en iyilerin reklamlarının bulunabileceği bir platformdur.

 

3. Facebook Reklamları

Eğer bir Metin2 Pvp Server sahibiyseniz, serverınıza ait resmi bir Facebook sayfası açmanız gerektiğini daha önce sizlerle paylaşmıştık. Bir Metin2 Pvp Server a ait Facebook sayfası o server hakkında oyuncuların bilgi edinebileceği en önemli adreslerde biridir. Bu bağlamda hem oyuncu sayınızın artması hem de Facebook takipçi sayınızı arttırmanız için Facebook sponsorlu reklam almanız sizin için oldukça yararlı olacaktır. Bu noktada en önemli şey, Facebook'a sponsorlu reklam verirken demografik dağılımı mantıklı yapmanız olacaktır. Örneğin ''oyunlar'' ile ilgilenen kullanıcıların reklamınızı dikkate alma ihtimali oldukça yüksektir.

 

4.Toplu Sms

Toplu sms dağıtımı yapan şirketler ile anlaştığınız taktide, daha önce herhangi bir Metin2 pvp server a üye olmuş  ve numarasını vermiş oyunculara doğrudan sms göndermeniz serverınızın tanıtımı açısından oldukça önemli bir tanıtım modelidir. Bu modelde uygulamanız gereken iki farklı önemli nokta vardır. Bunlardan birincisi çok sık ve aynı mesajları atarak kullanıcıları bıktırmamanız ikincisi ise attığınız mesajın açıklayıcı ve yalın bir dille atılmış olmasıdır. Unutmayın, bu reklam modeli oyunculara doğrudan erişebildiğiniz için en etkili modellerden birisidir. Ancak bu kadar etkili bir reklam modelinin gerekli sermayesi de haklı olarak diğerlerine nazaran biraz daha yüksektir.