Hangi Pvp Server'ı Tercih Etmeliyim?

Hangi Pvp Server'ı Tercih Etmeliyim?

Metin2 pvp server oyuncularının kafasını en çok karıştıran konulardan birisidir bu. Her bir metin2 pvp server oyuncusu bir oyuna başladığı zaman, orada geçirdiği zamanın, emeğin ve yatırdığı paranın karşılığını almak ister. Bu noktada çoğunlukla sürekli kapanan pvp serverler oyuncuların en büyük sorunu olmaktadır. Eğer siz de yeni bir metin2 pvp servera başlamak istiyorsanız ve bu noktada kararsız kaldıysanız bu yazımızı sonuna kadar okumanızı öneririz. İyi okumalar.

Yeni bir pvp servera başlamadan önce o serverın özellikleri kadar güvenilirliği konusunda da araştırma yapmanız gerekmektedir. Bu araştırmalarınız şu şekilde olabilir:

1. Resmi Facebook Sayfası

İncelemekte olduğunuz metin2 pvp server mutlaka bir Facebook sayfasına sahiptir. Bu sayfaya girip göz gezdirdiğiniz taktirde, yetkililerin oyunculara karşı tutumunu, oyunun online sayısını, nesne market fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

2. Pvpler.net

Pvpler.net adresimiz, sizlere en kaliteli ve güncel metin2 pvp server listesini sunmaktadır. Sitemiz üzerinden istediğiniz oyun zorluğu derecesinden en kaliteli ve uzun ömürlü pvp server listesini inceleyebilir, size en çok hitap eden metin2 pvp server a başlayabilirsiniz.  Bu şekilde oyuna başladığınız zaman herhangi bir sürpriz ile karşılaşmazsınız.

3. Oynayanlara Danışmak

Yeni bir metin2 pvp server a başlamadan önce, o oyunu oynamakta olan oyunculara ulaşıp oyun hakkında bilgi almak yararınıza olacaktır.